Projektowanie i tworzenie stron

Posiadanie własnej strony internetowej w dzisiejszym, zinformatyzowanym świecie jest bardzo ważne, nie tylko dla firm, które są otwarte na tego typu innowacje. Obecność przedsiębiorstwa w sieci stało się już czymś oczywistym dla każdego. Strona internetowa jest swoistą wizytówką, którą potencjalny klient ma na wyciągnięcie ręki za pośrednictwem sieci. Konsumenci korzystają ze stron firmowych w celu znalezienia interesujących informacji na temat danego przedsiębiorstwa, marki, usługi lub produktu. Dobrze zaprojektowana strona internetowa może być atrakcyjna pod względem technicznym i wizualnym przez długi czas. Internauci nie mogą być bombardowani zalewem niepotrzebnych informacji, a samo poruszanie się po stronie powinno być intuicyjne nawet dla kompletnych laików.

Tworzymy strony internetowe z użyciem takich technologii jak JavaScript, Ajax, jQuery, PHP, CSS3, HTML5. Opracowujemy własny system zarządzania treścią, dostosowany do konkretnego projektu, wyposażony w takie funkcjonalności, które są niezbędne do zarządzania stroną klienta. Do pracy wykorzystujemy również gotowe i sprawdzone systemy CMS, które cieszą się uznaniem w Polsce i na świecie (Joomla, WordPress). Na początku dokładnie poznajemy oczekiwania klienta, poznajemy firmę, produkty i usługi jakie oferuje, następnie zgromadzoną wiedzę wykorzystujemy przy opracowaniu wstępnego projektu strony internetowej. Zarówno na etapie tworzenia grafiki, jak i w trakcie kodowania, uważnie wsłuchujemy się w sugestie i oczekiwania klienta, celem stworzenia produktu o najwyższych standardach.

Posiadamy bogatą ofertę w zakresie tworzenia stron internetowych, projektujemy:

  • Portale informacyjne, tematyczne, aukcyjne.
  • Strony dla firm, przedsiębiorstw, korporacji, sieci handlowych, urzędów miasta i jednostek samorządu terytorialnego.
  • Strony dla osób prywatnych, blogi, portfolio, wirtualne CV.
  • Sklepy internetowe, zintegrowane z systemami płatności typu PayU, PayPal.
  • Strony promujące określony produkt lub usługę.
  • Skrypty i aplikacje rozszerzające funkcjonalność stron internetowych - galerie, fora dyskusyjne, shoutbox, livechat, aplikacje związane z akcjami promocyjnymi itp.

W projektowaniu stron internetowych stawiamy nacisk na:

Responsywność strony - Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że w dzisiejszym świecie ogromna część użytkowników korzysta z tabletów i smartfonów w trakcie przeglądania internetu. Z tego względu ważne jest, żeby Państwa strona internetowa była dostępna zarówno z poziomu komputerów wyposażonych w monitory pracujące w różnej rozdzielczości, jak i na tabletach oraz smartfonach. Identyczna funkcjonalność z każdego urządzenia zwiększa przewagę nad konkurencją, a tym generowany jest większy ruch na Państwa stronę.

Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek - Krótka i dobrze dobrana nazwa domeny, odpowiednia budowa strony, właściwe nazewnictwo elementów nawigacyjnych oraz użycie tekstów i artykułów wysokiej jakości, pozwoli na to, żeby witryna była atrakcyjna dla wyszukiwarek internetowych. Pomagamy w osiągnieciu wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania.