Pozycjonowanie w mapach Google

Przestrzeń wirtualna daje nam wszystkim ogromne możliwości rozwoju. W szczególności przedsiębiorcom, którzy chcąc zaistnieć, muszą doskonale znać prawa rządzące reklamą i biznesem. Podstawą rozpoznawalności firmy na rynku jest strona internetowa, oprawiona w specjalistyczne artykuły i ciekawą grafikę. Dzisiaj każdy potencjalny Klient może w łatwy sposób znaleźć interesujące go usługi w sieci, przy pomocy urządzeń mobilnych takich jak laptop czy smartphone. Jednak by firmowa strona znalazła się na prawdę wysoko w wynikach wyszukiwania w mapach Google, potrzebne są wyspecjalizowane umiejętności pozycjonerskie.Nasza firma od wielu lat prowadzi usługi związane z marketingiem internetowym, pomagając przedsiębiorcą zaistnieć w sieci. Oprócz tradycyjnych usług optymalizowania stron www, chcemy Wam dzisiaj przedstawić usługę, dzięki której Wasza firma zaistnieje na najczęściej oglądanej mapie świata – Google Maps.

Usługa Google Moja Firma

Nie dawno Google uruchomiło usługę Moja Firma, która ma na celu zwiększanie potencjału firmowych stron internetowych. Jedną z najciekawszych opcji tego serwisu jest możliwość oznaczenia swojej firmy na Google Maps. Oczywiście możecie zrobić to sami, zaczynając od rejestracji i poprawnego uzupełnienia tak zwanej wizytówki. Pamiętajcie jednak, że im dokładniej wypełniona wizytówka, tym lepsze organiczne wyniki wyszukiwania. Nasi pracownicy, na co dzień zajmujący się optymalizacja stron internetowych, doskonale wiedzą co należy umieścić w treści wizytówki, aby ta stała się popularna. Z nami możecie być pewni sukcesu.

Moc wizytówki

Informacje o Waszej firmie ukazują się na Google Maps w postaci cyfrowej wizytówki. Podstawą do rozpoczęcia pracy nad wizytówką jest dobranie odpowiedniego tytułu. Pamiętając o tym, że potencjalny Klient szuka firmy poprzez daną usługę, tytuł powinien zawierać nazwę firmy i skrót działalności. Dla przykładu osoba prowadząca kwiaciarnię „ Danusia” powinna zawrzeć w tytule następujący opis – Kwiaciarnia „Danusia” lub „Danusia” Usługi Florystyczne. Kolejnym, choć równie ważnym elementem, o który zadbamy, jest wygląd wizytówki. Nasi specjaliści w dziedzinie grafiki stworzą dla Was niepowtarzalny szablon opatrzony logo firmy. Tak stworzone tło z pewnością rzuci się w oczy odbiorcom. Uzupełnimy za Was także dane firmy, zwracając szczególną uwagę na precyzyjne i aktualne informacje takie jak adres i telefon. Po pewnym czasie zamienimy dla Was vanity URL, czyli kod strony internetowej, pod którym będzie można Was znaleźć. Na samym końcu zajmiemy się dokładnym opisem działalności firmy, koncentrując się na użyciu fraz kluczowych. Tak wykonana wizytówka będzie gotowa do ujrzenia światła dziennego.

Co dalej?

Nasze działanie związane z tworzeniem profilu Waszej firmy na Google Maps nie kończą się na wykreowaniu atrakcyjnej wizytówki. Wizytówka musi tętnić życiem, by użytkownicy Internetu chętnie do niej wracali. Na bieżąco nasi pracownicy będą uzupełniać Wasz profil o nowe zdjęcie i artykuły. Działanie te zwiększą pozycję Waszej strony internetowej w SERP-ach i wpłyną na spotęgowanie zainteresowania Waszym portalem. Popularność Waszego serwisu wzrośnie, co odbije się na częstotliwości korzystania z usług Waszej firmy.

Pozycjonowanie w Google Maps to stosunkowo nowa metoda, o której my wiemy bardzo wiele. Łączymy wiedzę z doświadczeniem, czego owocem jest wysoka pozycja pozycjonowanych przez nas stron w lokalnych wyszukiwaniach w Google. Wizytówka w Google Maps to doskonały sposób na przyciągnięcie Klientów. Umiejscawiając pinezkę przy odpowiedniej lokalizacji, ułatwimy potencjalnym Klientom znalezienie Waszej firmy. Zapewnimy Wam sukces, korzystając z nowoczesnych technologii i potencjału przestrzeni wirtualnej. Dasz się skusić?